"Svetainės www.greengifts.lt slapukų politika

Ši slapukų politika (toliau – Slapukų politika) taikoma kartu su mūsų Privatumo politika, kurioje numatyta, kaip mes renkame ir dalinamės duomenimis (susipažinti su mūsų privatumo politika galite čia). Ši slapukų politika taikoma slapukų naudojimui interneto svetainėje www.greengifts.lt  (toliau – Svetainė). Slapukai dar vadinami (angl., cookies).

KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukai – tai tekstiniai failai, kuriuose yra nedaug informacijos, siunčiamos į naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuteryje, mobiliajame telefone ar kitame įrenginyje, kai lankotės interneto svetainėje. Kiekvieną kartą Jums lankantis toje pačioje interneto svetainėje, slapukai vėl siunčia informaciją į šią svetainę.

AR SLAPUKAI YRA PRIVALOMI?

Slapukai nėra privalomi, išskyrus griežtai privalomus slapukus. Tačiau atsisakant naudotis mūsų slapukais – mes negalėsime užtikrinti sklandaus ir patogaus naudojimosi Svetaine. Visais atvejais asmens duomenis slapukų pagalba mes renkame remiantis Jūsų sutikimu, išskyrus tuos duomenis, kuriuos renkame naudodami griežtai privalomus slapukus.

KOKIO TIPO SLAPUKUS MES NAUDOJAME?

Slapukai nėra privalomi, išskyrus griežtai privalomus slapukus. Tačiau atsisakant naudotis mūsų slapukais – mes negalėsime užtikrinti sklandaus ir patogaus naudojimosi Svetaine. Visais atvejais asmens duomenis slapukų pagalba mes renkame remiantis Jūsų sutikimu, išskyrus tuos duomenis, kuriuos renkame naudodami griežtai privalomus slapukus.

Privalomi slapukai

Reikalingi tam, kad būtų galima sklandžiai naudotis svetaine, jais įgalinamos pagrindinės svetainės funkcijos. Privalomus slapukus naudoja tam, kad įsimintų Jūsų pasirinkimus dėl kalbos, šalies ar kitų naršyklės nuostatų ir suteiktų personalizuotas ar patobulintas Jūsų pasirinktas funkcijas, tam, kad kitą kartą apsilankius svetainėje Jums nereikėtų visos šios informacijos suvesti dar kartą. Jei ištrinsite funkcinius slapukus, visi pasirinkimai ar pasirinkti nustatymai nebus išsaugoti tolesnių apsilankymų metu.

Statistiniai slapukai

Šiais slapukais renkame anoniminę informaciją ir statistines ataskaitas apie lankytojų naršymo pobūdį. Šių slapukų naudojimas padeda mums pagerinti svetainės darbą. Šių slapukų įrašymui reikia Jūsų sutikimo.

Rinkodaros slapukai

Šie slapukai naudojami lankytojų naršymo pasirinkimų fiksavimui ir susiejimui skirtingose svetainėse. Pagrindinis tokio susiejimo tikslas – rodyti Jums (atskiram lankytojui) pritaikytą ir galimai dominančią reklaminę informaciją, nes tokia pritaikyta informacija yra vertingesnė tiek lankytojui, tiek ir jos leidėjams bei reklamos pateikimu suinteresuotoms trečiosioms šalims. Mes, atsižvelgdami į taikytinus teisės aktų reikalavimus bei kitus aktualius sutikimus, galime šią informaciją panaudoti mūsų paslaugų rinkodaros tikslais susiedami su kitais mūsų valdomais duomenimis. Šių slapukų įrašymui reikia Jūsų sutikimo.

Trečiųjų šalių turinys ir slapukai

Bendrovės, kaip pirmosios šalies naudojamų slapukų pagalba nėra saugoma jokia informacija, kurios pagrindu būtų galima tiesiogiai identifikuoti Jūsų tapatybę, tačiau Jūsų asmeninė informacija, kurią mes tvarkome naudojamų slapukų pagalba, gali būti siejama su Jūsų naudojimusi kompiuteriu ar kitu įrenginiu, įskaitant naršymą interneto svetainėse ir kita slapukų pagalba gauta ir saugoma informacija. Bendrovė bendradarbiauja tik su patikimais partneriais (trečiosiomis šalimis), kurie užtikrina tinkamo lygio saugumą. Trečiosios šalys, nepaisant į jų turinio mūsų svetainėje ar mobiliojoje aplikacijoje, veikia kaip savarankiški duomenų valdytojai (partneriai) ir slapukais surinktus duomenis gali naudoti kitais nei šioje Slapukų politikoje nurodytais tikslais ar būdais. Kai kuriuose mūsų svetainės ar mobiliosios aplikacijos puslapiuose yra pateikiamas trečiųjų šalių, pvz., „YouTube“, „Facebook” turinys (įskiepiai). Paprastai toks trečiųjų šalių turinys mūsų svetainėje ir mobiliojoje aplikacijoje yra žymimas atitinkamos trečiosios šalies logotipu. Jums naudojantis trečiosios šalies turiniu (pvz. peržiūrint “YouTube” filmuką, paspaudus nuorodą „dalintis“ “Facebook” tinkle), atitinkama trečioji šalis gali savo nuožiūra diegti jai priklausančius slapukus ir rinkti duomenis, lyg Jūs naršytumėte jai priklausančioje svetainėje. Mes tam neturime jokios įtakos, negalime to kontroliuoti, tad prieš naudodamiesi trečiosios šalies turiniu, turėtumėte susipažinti su konkrečios trečiosios šalies privatumo dokumentais. Nuorodas į populiariausių trečiųjų šalių privatumo dokumentus pateikiame žemiau:

Kaip pašalinti slapukus?

Daugelis interneto naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Jūs galite slapukus bet kuriuo Jums patogiu metu išjungti ir tokiu būdu nebesutikti, kad mūsų tinklapis juos rinktų, bet žinokite, kad slapukų blokavimas gali nutraukti vartotojo priegą prie tam tikrų svetainės funkcijų ir jų veikimo, ko pasekoje naršymas gali tapti neefektyvus arba neįmanomas. Jeigu nepageidaujate, jog duomenys apie Jūsų naršymą mūsų svetainėje būtų renkami, galite nesutikti su tuo keisdami savo naršyklės nustatymus. Paprastai šiuos nustatymus galite rasti savo naršyklės „parinkčių“ arba „pasirinkimų“ (angl., Settings, Internet Options ir pan.) meniu:

Kad suprastumėte šiuos nustatymus, Jums gali padėti pateiktos nuorodos, arba galite pasinaudoti savo naršyklės „Pagalbos“ (angl., Help) pasirinkimu, kad gautumėte daugiau informacijos. Išsamesnės informacijos apie tai, kaip pašalinti slapukus, o taip pat kitos naudingos informacijos, susijusios su slapukų naudojimu, galite rasti interneto svetainėje http://www.allaboutcookies.org/. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

Bendroji informacija

Tuo atveju, jei slapukais yra tvarkomi asmens duomenys, taikomos bendrosios aukščiau įvardintų Privatumo politikų nuostatos (žr. tą Privatumo politiką, kuri yra aktuali dėl Jūsų naudojamų paslaugų). Jei Slapukų politikoje neradote Jums aktualios informacijos arba turite klausimų dėl pateiktos informacijos – susisiekite su mumis el. paštu: info@greengifts.lt

Paskutinis atnaujinimas: 2024/01/26