Oro augalas

8,90 EUR
Nepakanka prekės atsargų
Augalai, kuriems reikalingas tik vanduo, oras ir šviesa. Ir namai sužaliuoja gyvybe. Tinka šiuolaikiniam, skubančiam miesto sodininkui neturinčiam laisvo laiko.
Kiekis:

 

Jei reikia didesnio kiekio, siųskite užklausą info@greengifts.lt

  • oro

„Ionantha Scaposa“ augalas auga kamštinio ąžuolo kamštyje, kuris yra su siurbtuku, skirtas prisitvirtinti ant lango ar keramikos. pridėta ir augalo auginimo instrukcija. 

Kaip prižiūrėti oro augalus

Norint kad augalai klestėtų, oro augalams reikia ryškios, netiesioginės šviesos. Jie mėgsta būti įstatyti į vonios kambario ar virtuvės langą, o esanti  didesnei drėgmei jie bus dar laimingesni. Ideali temperatūra svyruoja nuo 10ºC iki 32ºC. Jie gali augti ir lauke, bet turi būti apsaugoti nuo šalčio. Kartą per savaitę pamerkite juos į vandenį 20-30 minučių. Po to augalą nupurtykite, kad pašalintumėte vandens perteklių, augalą tai pat galima kartais apipurkšti vandeniu. Mūsų parduodami augalai yra dviejų tipų. Vienus augalus juos reikia tik apipurkšti vandeniu, kitus galima mirkyti. Kai augalo lapų galiukai paruduoja, tampa traškūs, jam trūksta drėgmės ir jį reikėtų pamerkti į vandenį. Oro augalą su gėlėmis reikia tik purkšti.