Rinkinys AGAR-Ridikėliai

14,90 EUR
Nepakanka prekės atsargų
Viskas, ko jums reikės norint auginti ridikėlius tai tik naudojanti "agar agar" ir nelaistyti.
Kiekis:

 

Galimas logotipo uždėjimas, kreipkitės: info@greengifts.lt

 

Reikia didesnio kiekio ar šiuo metu neturime? Siųskite užklausą: info@greengifts.lt

Agar-agar yra jūros dumblių ekstraktas, kuris po kaitinimo pasidaro augalinės želatinos pavidalu.

Mikrodaržovės – tai pirmieji daržovių lapai, kurie skinami labai anksti, yra intensyvaus skonio, gana sveiki, turi didelę sveikatai naudingų vitaminų ir mineralų koncentraciją.

Agaras naudojamas substratui ar dirvožemiui pakeisti, tiesiog įpilti 2 gramus agaro į puse litro vandens ir kaitinti iki užvirimo. Po atvėsinimo reikia išbarstyti sėklas ir palaukti 10-15 dienų, kad būtų galima nuimti mikrožalumynų derlių. Agaras „maitins“ daržoves, nes tai paprastas būdas užsiauginti savo daržoves, kad jos galėtų būti kartu su maistu.

Rekomenduojame daiginti pavasario - vasaros mėnesiais.

Turinys:

Perdirbto vyno butelis, instrukcijos, 3 pakuotės agaro-agaro ir 1 pakelis ekologiškų sėklų.

1. Nupjaukite maišelį, išimkite "agar-agar" ir sėklų pakelį. 2. Atidarykite pakuotę "agaro-agaro" (2 gramai) ir sudėkite į indą su puse litro vandens. Padėkite indą ant viryklės ir nuimkite, kai pradės virti. 3. Supilkite virintą vandenį indą. Po valandos agaras sukietės kaip gelis. 4. Praėjus šiam laikui, atidarykite pakuotę ir uždėkite sėklas (atitinka arbatos šaukštelį) ant agaro-agaro. 5. Padėkite tamsioje vietoje 3 dienas. 6. Sėklos pradės dygti (tampa gelsvos), padėkite maišelį į vietą, kur daug natūralios šviesos, bet nėra tiesioginės saulės. 7. Po 10–15 dienų galima skinti mikrožalumynus.