Dovanokite išskirtinumą!

Image Blog

Užrašykite savo mintis ir tegul jos sudygsta ir sulapoja! Augantys pieštukai, knygų skirtukai - simbolinę prasmę įgaunanti dovana, tinkanti darželio ar mokyklos baigimo proga ar tiesiog visiems rašantiems ir kuriantiems. Kai pieštukas taps per trumpas rašyti, o knygų skirtukas bus nebenaudojamas, juos galima pasodinti, palaistyti ir belieka laukti kada iš jų išaugs augalas. 

Augantis pieštukas

Augantys pieštukai pagaminti iš natūralių medžiagų - kedro medienos ir grafito. Pieštuko gale yra biodegraduojanti kapsulė. Joje yra kokybiškos sėklos, kurias panaudojus pieštuką galima pasodinti. Galima rinktis iš 10 rūšių sėklų: bazilikų, saulėgrąžų, neužmirštuolių, vyšninių pomidorų, čiobrelių, šalavijų, ramunėlių, gvazdikų, ispaninio šalavijo (chia), kalendros.

Knygos skirtukas su sėklomis

Knygos skirtukas pagamintas iš perdirbto popieriaus, į kurį integruotos augalų sėklos. Nenaudojamą skirtuką galima pasodinti, palaistyti vandeniu ir jau po 2-3 savaičių džiaukitės pirmaisiais vasarinių gėlių daigeliais. Tai puiki dovana auklėtiniams, tėvams, kolegoms, draugams ir visiems neabejingiems savo aplinkai. 

Platesnė informacija ir užsakymai priimami - info@greengifts.lt

Žali linkėjimai,