3 unikalių dovanų idėjos!

Image Blog

3 unikalių dovanų idėjos!

Užpuola stresas, kai dovaną reikia išrinkti skubiai?

Norisi kažko originalaus, tačiau trūksta idėjų?

Galiausiai visą dovanojimo malonumą užgožia įkyriai galvoje besisukantys klausimai: "Ką dovanoti draugei, mamai arba ką išradingo įteikti einant į vaikų gimtadienį? Kokią smulkmeną įteikti einant susitikti su drauge?" Nieko nuostabaus, jog daugeliui dovanų pirkimas yra tapęs stresą keliančiu ir net nemaloniu darbu. Kad nereikėtų vargti ieškant dovanos galiausiai dovanojame pinigus arba dovanų kuponus... O jei pasinaudotum 3 paprastomis idėjomis, kurios nustebina ir priverčia nusišypsoti, o galiausiai - SULAPOJA?

1 idėja: AUGANTYS SKIRTUKAI: https://greengifts.lt/lt/augantys-knygu-skirtukai

O kaip nustebtų draugė kartu su knyga gavusi gražų skirtuką, kurį, perskaičius knygą, gali pasodinti? Net nedidelės dovanėlės gali sušildyti ir sustiprinti draugystę, o jei jos dar ir sužaliuoja - prisiminimas lieka ilgam.

2 idėja: PIEŠTUKAI, KURIE AUGA: https://greengifts.lt/lt/augantys-piestukai

Jei jauti nerimą, ką originalaus sukurti, blaškaisi po parduotuves, yra to leidžiantis išvengti įdomus ir netikėtas sprendimas! Jei dovanotum pieštuką su originaliu užrašu, kuris dar ir auga- pradžiugintum ir nustebintum kartu! Ši dovana įgyja simbolinę prasmę, jei įteikiate darželio ar mokyklos baigimo proga. Kai pieštukas taps per trumpas rašyti, jį galima pasodinti, palaistyti ir grožėtis kaip dygsta augalas.

3 idėja: STEBINANTYS ŽALUMYNAI: https://greengifts.lt/lt/auginimas-namuose

Įsivaizduok, jei šalia viryklės, tiesiog ant virtuvės sienos plytelių žaliuoja bazilikai, čiobreliai, pipirmėtės...tiesiog skini ir gardini savo patiekalus. Viskas ko reikia - tik kartais palaistyti.

Matai kaip paprasta tapti originaliu ir suteikti netikėto džiaugsmo brangiausiems? .